Nicolas Pepe: İlk kez böyle bir karşılama gördüm

Eylül 2023’ten bu yana Trabzonspor forması giyen hücum oyuncusu Nicolas Pepe, Trabzonspor’un iş ortağı ve Avrupa’nın önde gelen kripto para borsalarından WhiteBIT’in Türkiye kolu WhiteBIT TR’nin YouTube kanalına konuk oldu.

Trabzonspor’un sırt sponsoru olan WhiteBIT TR’nin kanalında yayınlanan röportajda Pepe, daha önce pek çok takımda forma giydiğini, ancak Trabzonspor taraftarlarının sevgisini hiçbir yerde hissetmediğini söyledi. “İlk kez böyle bir karşılama gördüm” diyen ve 2023’ten günümüze dek Trabzonspor forması giymiş olan futbolcu “Sevgiyle dolup taşmaları gerçekten beni duygulandırdı. Bu formayı her giydiğimde, gösterdikleri sevginin karşılığını vermeye gayret ettim” ifadesini kullandı.

Pepe, asist yapmaktan ziyade gol atmayı sevdiğini söylerken, futbolun bir takım oyunu olduğunu da vurguladı.

FİNANSAL FARKINDALIK VURGUSU

Kripto para birimlerine dair görüşlerini de paylaşan Pepe, yeni jenerasyonun kripto varlıkları kolaylıkla deneyimleyebilmesinin büyük şans olduğuna dikkat çekti. Finansal özgürlüğe ilişkin farkındalığın öneminin görmezden gelinemeyeceğini söyleyen hücum oyuncusu, gençlerin ve gelecek kuşakların, dijital varlıklarla ve kripto paralarla tanışmak için gerekli bilgi birikimine sahip olması gerektiğini, WhiteBIT TR gibi borsaların da sağladıkları nitelikli kaynaklarla bunu kolaylaştırdığını belirtti.

Trabzonspor’la uzun dönem bir iş ortaklığı ilişkisi yürüten WhiteBIT TR, Nicolas Pepe röportajı gibi özgün içerikleriyle, küresel çapta Trabzonspor taraftarlarının özel taraftar deneyimleri elde etmelerine olanak tanıyor. WhiteBIT TR’nin Trabzonspor sponsorluğu kapsamında düzenlediği taraftar odaklı etkinliklerde, taraftarlara takım imzalı resmî formalar ve başka çeşitli ödüller de verilebiliyor.

Kripto kesişiminin spor ekonomisinin gelişiminden taraftar ilişkilerinin güçlenmesine, pek çok alanda etkin bir araç olabileceğini düşünen WhiteBIT TR ve Trabzonspor, herkesin finansal özgürlüğe ulaşması hedefiyle birlikte hareket ediyor. İki markanın iş ortaklığı, kripto para konseptini profesyonel futbol arenasıyla birleştirirken, Trabzonspor taraftarlarının kripto okuryazarlığını da üst seviyeye çıkarıyor.

Nicolas Pepe ile gerçekleştirilen röportaja WhiteBIT TR YouTube kanalından ücretsiz erişilebiliyor.

(SPOR SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir