Köpeğe Benzemek İçin Servet Harcamıştı, Şimdi Başka Hayvana Dönüşmek İstiyor

Toco, “Hayvan Olmak İstiyorum” adlı YouTube kanalında border collie köpeğine dönüşme serüvenini tüm ayrıntılarıyla paylaşmıştı. Çocukluk hayalini gerçekleştiren Toco, köpek olarak dışarıyı keşfetmenin keyfini yaşıyor.

SIRADA NE VAR?

Toco, bir Japon haber kanalına verdiği röportajda artık yeni bir hayvan olarak yaşamak istediğini açıkladı. Dört farklı hayvan seçeneği olduğunu ancak ikisinin mümkün olmayabileceğini de dile getirdi.

Toco, WanQol’a konuştuğunda köpeklerin ve insanların kemik yapıları ve uzuv hareketleri açısından farklı olduğunu belirtti. Bu nedenle köpek olarak gerçekçi hareketler yapmakta zorlandığını ifade etti.

Köpek kılığında yaşamanın getirdiği bir diğer zorluk da kürk bakımı. Toco, kirlendikçe temizlenmesi gereken kürkün oldukça zahmetli olduğunu da ekledi.

YENİ HAYVAN SEÇİMİ

Toco, diğer bir hayvan olma hayalini de paylaştı. Gerçek bir köpek, panda veya ayı olmak istediğini söyledi. Tilki veya kedi de güzel seçenekler sunsa da, Toco’ya göre bu hayvanlar insanların deneyemeyeceği kadar küçük.

Toco, panda seçeneğinin sebebini de açıkladı. Ona göre panda, sevimli ve büyük bir hayvan. Gerçekçi bir model olması için de panda ideal bir seçim.

Toco, Collie türüne “dönüşmeyi” seçtiğini çünkü onun “en sevdiği köpek türü” olduğunu söylemişti. Gerçek adını açıklamayan Toco, kanalında köpek gezdirmeye gittiğini, köpek maması yediğini ve yeni numaralar öğrendiğini gösteren videolar yayınlamaya devam ediyor.

Psikologlar, Toco’nun yaşadıklarını “Therian” olarak adlandıran bir psikolojik süreçle ilişkilendiriyor. Bu süreçte kişi, kendini hayvanlara benzer hissediyor ve içsel bir bağ kuruyor.

Toco, YouTube kanalında onun gibi olmak isteyen kişilerden çok sayıda yorum aldığını da açıkladı. Bu yorumlar onu iyi ve anlaşılmış hissettiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir